• Charytatywny turniej szachowy online - pomoc dla szpitali

• Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Serdecznie dziękuję i gratuluję WSZYSTKIM, którzy wzięli udział w CHARYTATYWNYM TURNIEJU SZACHOWYM ONLINE - POMOC DLA SZPITALI, którego organizatorami byli: Łukasz Sęk - Radny Miasta Krakowa oraz Klub Szachowy Dwie Wieże Kraków.

Wspólnie mogliśmy pomóc, a przy okazji miło spędzić czas przy szachowym stoliku online. Turniej był przeznaczony dla każdego chętnego, nie było żadnych ograniczeń wiekowych ani posiadania kategorii szachowych. Graliśmy na Serwisie Internetowym Chess.com przez 9 rund, tempem 5 minut plus 1 sekunda za ruch.

Organizatorzy zebrali w sumie 2365,00 złotych, które zostaną przekazane na pomoc dla krakowskich szpitali.

Ponadto zostały ufundowane dodatkowe puchary dla trzech najlepszych zawodników oraz książki szachowe dla najlepszego juniora i juniorki do lat 12. Nagrody będą wysłane pocztą.

Wiele osób z naszej szkoły, zarówno uczniów jak i rodziców wzięło udział w akcji, wszyscy mogą czuć się zwycięzcami, natomiast na szczególne wyróżnienie zasługują uczniowie naszej szkoły, którzy zajęli najwyższe miejsca w turnieju: Bartek Cichoń (uczeń klasy 7a), Franek Cygan i Kacper Kubin (obaj z klasy 3b),  Milenka Jacak (z klasy 4a), Maksymilian Gruszecki, Rafał Oczkowicz i Łukasz Romański (uczniowie klas 5-tych).

Pozdrawiam serdecznie,
            koordynator akcji - Ryszard Budkiewicz.

• Drużyna Energii

• Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

Nasza Szkoła została zgłoszona do ogólnopolskiego projektu sportowo-edukacyjnego „Drużyna Energii”, realizowanego pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej, a jej celem jest aktywizacja uczniów i zachęcanie do ruchu młodzieży szkoły podstawowej.

Szczegółowe informacje na temat projektu mozna znaleźć na stronie   https://druzynaenergii.pl/

Mimo trudności wynikających z obecnej sytuacji udało nam się stworzyć wymagany filmik. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie wszystkim Uczniom i Rodzicom, którzy włączyli się w akcję.

Trzymamy mocno kciuki i gorąco wierzymy, że zakwalifikujemy się do projektu.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku.

• Kształcenie na odległość

• Informujemy, że kształcenie na odległość zostało przedłużone do 10 kwietnia 2020r. Informujemy również, że w dniach 25.03 do 10.04 będzie prowadzone nauczanie zdalne. Szczegółowe informacje będą przekazywane przez dziennik elektroniczny. Prosimy o regularne odczytywanie wiadomości. Prosimy również o zapoznanie się z informacjami psychologa.

PRZESLANIE_PSYCHOLOGA.pdf