• Nauczanie zdalne 2020/21

Chcielibyśmy w tym miejscu podzielić się efektami pracy zdalnej naszych uczniów.
    • Mikołajki w kl. Ic

07.12.2020 11:22

6 grudnia -  to długo oczekiwany dzień, szczególnie przez dzieci, ale rodzicom, dziadkom i wszystkim dorosłym także udziela się magiczny nastrój tego dniaW obecnej chwili tradycyjne spotkanie z Mikołajem w klasie jest niemożliwe, dlatego uczniowie klasy Ic zostali poproszeni przez wychowawcę klasy o założenie na zajęcia on-line w piątek magicznej czerwonej czapki,  rogów renifera lub mikołajowych okularów. Tego dnia zajęcia edukacyjne rozpoczęły się nieco inaczej – na początek dzieci wysłuchały piosenki pt. „Siedem reniferów”, później wszyscy wzajemnie przesłali sobie uśmiechy. Pani przygotowała dla nich mały prezent – linki do mikołajkowych zabaw edukacyjnych, ćwiczeń interaktywnych, gier i kart pracy, dzięki którym będą mogli przyjemniej spędzić czas w długie zimowe wieczory.

To krótkotrwałe mikołajkowe przesłanie napełniło wszystkie serca radością i przyczyniło się do rozbudzenia świątecznego nastrojuktóry choć na kilka minut przyćmił smutne oblicze pandemii.

Zapraszamy do obejrzenia  GALERII ZDJĘĆ

• "Skarbnik, władca kopalni"

08.12.2020 22:46

Uczniowie klasy 2b podczas zajęć plastycznych zamienili się w ilustratorów książek dla dzieci i zaprojektowali ilustracje do legendy „Skarbnik, władca kopalni”.

► GALERIA
    • Kolorowe parasole

02.12.2020 14:34

Klasa 1c w ramach edukacji technicznej wykonała kolorowe, trójwymiarowe parasole. Zachęcamy do obejrzenia prac.

►

• Nieziemska maszyna

01.12.2020 17:52
      Nikita i Olivier z klasy 7 c  naszkicowali wedle własnego wyobrażenia  nieziemską  maszynę na podstawie tekstu Lema " Jak ocalał świat".

• Tajemnica zaczarowanego zamku - klasa 1b

29.11.2020 20:34
      Miniony tydzień był pod hasłem "W krainie baśni", dlatego w naszych pracach nie mogło zabraknąć zamków, rycerzy i ukrytych księżniczek.Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

► TAJEMNICA ZACZAROWANEGO ZAMKU