• Nauczanie zdalne 2020/21

Chcielibyśmy w tym miejscu podzielić się efektami pracy zdalnej naszych uczniów.
      • Mikołajki w kl. Ic

• 07.12.2020 11:22
      • 6 grudnia -  to długo oczekiwany dzień, szczególnie przez dzieci, ale rodzicom, dziadkom i wszystkim dorosłym także udziela się magiczny nastrój tego dniaW obecnej chwili tradycyjne spotkanie z Mikołajem w klasie jest niemożliwe, dlatego uczniowie klasy Ic zostali poproszeni przez wychowawcę klasy o założenie na zajęcia on-line w piątek magicznej czerwonej czapki,  rogów renifera lub mikołajowych okularów. Tego dnia zajęcia edukacyjne rozpoczęły się nieco inaczej – na początek dzieci wysłuchały piosenki pt. „Siedem reniferów”, później wszyscy wzajemnie przesłali sobie uśmiechy. Pani przygotowała dla nich mały prezent – linki do mikołajkowych zabaw edukacyjnych, ćwiczeń interaktywnych, gier i kart pracy, dzięki którym będą mogli przyjemniej spędzić czas w długie zimowe wieczory.

To krótkotrwałe mikołajkowe przesłanie napełniło wszystkie serca radością i przyczyniło się do rozbudzenia świątecznego nastrojuktóry choć na kilka minut przyćmił smutne oblicze pandemii.

Zapraszamy do obejrzenia  GALERII ZDJĘĆ