• Nauczanie zdalne 2020/21

Chcielibyśmy w tym miejscu podzielić się efektami pracy zdalnej naszych uczniów.
    • Klasa 4a świętuje Niepodległość!

12.11.2020 18:40

„Niepodległa, niepokorna już nie zniknie nigdy z map,

Bo jest nasza, bo jest wolna,

Bo na imię Polska, Polska ma.”

Narodowe Święto Niepodległości to dla Polaków jedno z najważniejszych świąt. Z okazji 102 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości nasza szkoła wzięła udział w kolejnej  edycji akcji MEN „Szkoła do hymnu”. We wtorek 10 listopada o godz. 11.11 uczniowie klasy 4a podczas spotkania on-line odśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego”. W ten sposób czwartoklasiści oddali hołd wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że dziś żyjemy w wolnym kraju.

• Święto Niepodległości w klasie 1b

12.11.2020 18:42
      W dniu dzisiejszym uczniowie klasy 1b rozmawiali o symbolach narodowych. Wwcześniej  każdy odkodował rysunek, potem wykonaliśmy kotyliony,  a na koniec o godz.11.11 wspólnie odśpiewaliśmy hymn.

► GALERIA