• Nauczanie zdalne 2020/21

Chcielibyśmy w tym miejscu podzielić się efektami pracy zdalnej naszych uczniów.
    • Matematyczne ozdoby choinkowe

22.12.2020 12:55
      Zapraszam do obejrzenia prac uczniów klasy 4.

► MATEMATYCZNA OZDOBA CHOINKOWA
    • Ozdoby bożonarodzeniowe klasy 1a

21.12.2020 13:59
      Ozdoby bożonarodzeniowe mogą być przeróżne, ale najwięcej radości dają te, które zrobi się samodzielnie. Dlatego w ostatnich dniach uczniowie z  klasy 1 a przygotowali trochę pomysłów na ozdoby na Boże Narodzenie – zrób to sam. Dzieci wykonały również kartki świąteczne oraz bombki w programie Paint. Zapraszamy do obejrzenia prac!

► OZDOBY Z PAPIERU

BOMBKI W PROGRAMIE PAINT

• Jak powstają kryształki soli?

21.12.2020 13:52

Uczniowie klasy 2b przeprowadzili doświadczenie, dzięki któremu dowiedzieli się jak powstają kryształki soli. Jeśli ktoś chciałby sprawdzić podajemy instrukcję:

1. Nalej do słoika wody do połowy jego wysokości.

2. Wsypuj sól do wody i mieszaj. Przestań ją wsypywać, kiedy sól nie
          będzie się już rozpuszczała.

3. Przywiąż do patyczka kawałek wełnianej nitki i połóż go na słoiku.
           Nitka musi dotykać dna. Odstaw słoik i poczekaj dwa tygodnie.

Jak wyglądała nitka pierwszego dnia, a jak po dwóch tygodniach?
      Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z doświadczenia.

• Mój przyjaciel pies!

19.12.2020 10:31

Uczniowie klasy 2b podczas omawiania tematu „Opiekujemy się zwierzętami” wykonali pieski techniką origami. Jest to sztuka składania papieru wywodząca się z Chin. Origami rozwija wyobraźnię i umiejętności manualne, ale też jest to  świetny sposób na spędzenie wolnego czasu.

• Magia świąt w 1b

19.12.2020 10:12
      Magia świąt otacza nas pomału, w domu zapachniało piernikami, jodełkami ...Klasa 1b pragnie podzielić się tą atmosferą , która jest widoczna w ich  domach i pracach. Jak widać wszystkie Elfy były bardzo pracowite. :)