• DRUŻYNA ENERGII

• Ogólnopolski program sportowo-edukacyjny
          dla dzieci z klas 6-8

Jury konkursu Drużyna Energii spośród 227 zgłoszeń wyłoniło 100 szkół, które przygotowały najciekawsze prezentacje pokazujące ich sportowego ducha. Nasza Szkoła znalazła się wśród szczęśliwej setki :) Dzięki temu uczniowie otrzymają zestawy strojów od Grupy Energa i w ramach III edycji projektu będą ćwiczyć razem z ambasadorami i rywalizować z rówieśnikami z całej Polski. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody i udział w wielkim finale.

Do najlepszej 100 zakwalifikowały się szkoły z całej Polski. Pomimo stu miejsc, zakwalifikować się do Drużyny wcale nie jest tak łatwo - jak co roku zadaniem szkół ubiegających się o prawo udziału w etapie sportowym projektu, było nagranie krótkiego filmu pokazującego sportowy charakter szkoły. Mimo trudnych warunków związanych z pandemią koronawirusa uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali ciekawe i energetyczne prezentacje ukazujące ćwiczących podczas domowej kwarantanny. Miejsca ćwiczeń odzwierciedlały kreatywność uczniów, którzy wykorzystali przestrzeń w pokojach, kuchniach, na klatkach schodowych, w ogrodach oraz zaangażowali do wspólnej zabawy rodzeństwo, rodziców a nawet domowe zwierzaki. Zgodnie z ideą #zostanwdomu i #cwiczwdomu wszystkie filmy zgłoszone do Drużyny Energii nagrywane były w bezpieczny i odpowiedzialny sposób.

• ZGŁOSZENIOWY FILMIK zobaczysz tutaj

Szczegółowe informacje na temat projektu mozna znaleźć na stronie   https://druzynaenergii.pl/