• Nauczanie zdalne 2020/21

Chcielibyśmy w tym miejscu podzielić się efektami pracy zdalnej naszych uczniów.
    • Projekty semestralne z geografii

21.06.2021 22:28
      Uczniowie przygotowali różnorodne projekty semestralne. Stworzyli modele, plakaty, gry planszowe, krzyżówki, filmiki, fiszki, rysunki... Powiązali geografię ze swoimi pasjami uzyskując rewelacyjne wyniki. Wszystkie materiały będą wykorzystywane w nowym roku szkolnym.

ZOBACZ PROJEKTY
    • Podsumowujemy rok krzyżówką

15.06.2021 21:17
      W ramach podsumowania całorocznej nauki o człowieku uczniowie klas siódmych projektowali krzyżówki odwrócone.

• Wróciliśmy!

19.05.2021 20:52
      Znowu uczymy się w szkole:) Co więcej, uczenie się wcale nie musi być nudne. Szczególnie kiedy można ze sobą rywalizować grając w geograficzne "PAŃSTWA-MIASTA".

• Eksperymenty w klasach siódmych

19.05.2021 20:52
      W ramach innowacji, uczniowie klas siódmych uczestniczą w zajęciach warsztatowych. To czas żeby poeksperymentować. Tym razem temat gęstości substancji został przedstawiony w bardziej przystępny sposób. Uczniowie otrzymali tęczę w probówce:)
    • Pejzaż wiosenny

11.05.2021 20:08
      Uczniowie klas siódmych podczas lekcji zdalnej plastyki wykonali pejzaż wiosenny. Uczniowie mieli za zadanie stworzyć fakturę za pomocą ryżu, kaszy, tkaniny, makaronów itp. Pomysły wykonania są dostępne w galerii. Zapraszamy!

►GALERIA PRAC