• 14 stycznia dniem SZALONEGO UBIORU

• Kolejna akcja Samorządu Uczniowskiego organizowana w ramach szkolnego konkursu KLASA Z KLASĄ za nami. Piątek  14 stycznia, ostatni dzień nauki przed feriami, to był doskonały moment, aby w naszej szkole zagościły szalone, śmieszne, kolorowe, a nawet nieco dziwaczne stroje.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i gratulujemy ciekawych pomysłów!

Uczniowie klasy 5a

Do akcji dołączył się również Mały Samorząd, a uczniowie klas 1-3 ubarwili szkolne korytarze swoimi kolorowymi strojami!

• Konkurs plastyczny "Anioły i aniołki"

• W grudniu odbył się konkurs plastyczny dla klas 1-3 zatytułowany "Anioły i aniołki". Jurorami w konkursie byli uczniowie klas pierwszych i drugich. Dziękujemy za liczny udział i piękne prace. Przedastawiamy listę lauretów konkursu.

I miejsce - Bartek kl. 2b

II miejsce - Dawid kl. 2c

III miejsce - Ania kl. 1b

Wyróżnienie:

Wojtek kl. 1b

Emilka kl. 3a

Anastazja kl.3a

Udział w konkursie:

Amelka kl.1a

Przemek kl. 1a

Amelka kl. 1a

Mieszko kl. 3a

• Wizyta w Teatrze Współczesnym w Krakowie

• W dniu dzisiejszym klasy drugie odwiedziły Teatr Współczesny w Krakowie, gdzie miały okazję obejrzeć spektakl przygotowany na podstawie lektury "Doktor Dolittle". Atmosfera w tym kameralnym teatrze udzielała się wszystkim: mali widzowie żywo reagowali na losy bohaterów i miało się wrażenie, że sami są uczestnikami przedstawienia. Po widowisku było spotkanie z jednym z aktorów tego teatru, który przeprowadził krótkie warsztaty teatralne na temat magii teatru.