• Nauczanie zdalne 2019/20

Chcielibyśmy w tym miejscu podzielić się efektami pracy zdalnej naszych uczniów.
    • Eko-stworki 2a

14.05.2020 19:30
      Ekologiczny świat bez trujących śmieci może dodać lat dzieciom naszych dzieci. A pomysłowe wykorzystanie materiałów odpadowych może być dobrą zabawą. Klasa 2a zaprasza na wystawę swoich eko-stworków.
    • Lapbook - 3a

13.05.2020 08:34
      Lapbook jest czymś w rodzaju teczki tematycznej, w której możemy umieścić wiadomości na wybrany temat.
    • Animal Hotel - prace dzieci klas pierwszych

13.05.2020 08:27
      Tematem plakatu był hotel dla zwierząt. Dzieci miały narysować hotel. Mógł to być wieżowiec, zamek lub budynek o fantazyjnym kształcie.
    • Widokówki i plakaty klasy 2a

10.05.2020 17:43
      Na kąpiel w jeziorze jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie. Na razie zapraszamy do podziwiania widoków odbitych w jeziorze.
    • Plakaty - Dzień Ziemi

07.05.2020 09:21

Uczniowie klas piątych  podczas zajęć plastycznych z okazji Dnia Ziemi, wykonali piękne plakaty przedstawiające sposoby dbania o Naszą planetę.  Uczniowie przedstawili także krótkie hasła, które pomogą Nam zapamiętać co jest ważne :

Myślę więc segreguję

Segregować śmieci chcę. Ekologii uczyć się.  Być oszczędnym i przyjaznym.  Żeby dobrze nam się żyło i na ziemi czyściej było.

Nie wyrzucaj tylko wrzucaj!!!

► Galeria prac