• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

• 21 czerwca 2024 roku uczniowie klas 4 - 8 spotkali się na uroczystym apelu z okazji zakończenia roku szkolnego 2023/2024. Apel został przygotowany przez uczniów klas siódmych wspólnie z wychowawcami. Pani Dyrektor zwróciła się do uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pozostałych pracowników szkoły podsumowując miniony rok szkolny.

Uczniowie, którzy uzyskali wyróżniające wyniki w nauce otrzymali od Pani Dyrektor świadectwa z biało czerwonym paskiem i nagrody książkowe. Po zakończeniu oficjalnej części, uczniowie udali się do klas, gdzie nastąpiło rozdanie pozostałych nagród i świadectw.

Swoją uroczystość mieli także uczniowie klas 1-3. Podczas akademii przygotowanej przez uczniów klas trzecich wraz z Paniami Kingą Mirowską i Iwoną Rojek pożegnali rok szkolny a także kończący się dla nich pierwszy etap edukacji. Wyróżniający się uczniowie otrzymali świadectwa i nagrody książkowe.