Wyniki II etapu Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „ Maluję Petersburg”

W dniach 29-30 listopada 2018 r., w czasie Międzynarodowego Kongresu „St. Petersburg i Świat Słowiański” odbyło się rozstrzygnięcie drugiego etapu międzynarodowego Konkursu Plastycznego „ Maluję Petersburg”. Wśród licznych zachwycających prac, profesjonalne Jury złożone z rosyjskich artystów wybrało zwycięskie prace. W kategorii wiekowej 8-10 lat  III miejsce zdobyła uczennica klasy Va  Nadia Łyczak.

Ten spektakularny sukces spowodował, że Kraków zaprezentowany został na arenie międzynarodowej jako miasto dzieci zdolnych plastycznie, twórczych i ambitnych.

Do Dyrekcji Szkoły złożone zostały listy gratulacyjne Prezydenta Miasta Krakowa Prof. Jacka Majchrowskiego dla uczennicy Nadii Łyczak i nauczycielki Agnieszki Jasińskiej oraz podziękowanie za udział Szkoły Podstawowej nr 123 w konkursie.

Gratulujemy sukcesu !

nauczyciel plastyki
Agnieszka Jasińska

By | 2019-01-07T23:22:47+00:00 Styczeń 7th, 2019|Sukcesy artystyczne, SUKCESY UCZNIÓW|