Sukcesy w międzynarodowym konkursie interaktywnym

W dniu  13 grudnia 2018r. odbył się się interaktywny  międzynarodowy konkurs  w ramach programu ERASMUS+ sprawdzający wiedzę uczniów o Europie. Trzeba było wykazać się nie tylko wiedzą, ale i refleksem . Wzięło w nim udział 19 drużyn  z 7 szkół partnerskich.  Naszą szkołę reprezentowała jedna drużyna złożona z trzech uczniów z klasy VIIa:  Karolina Koczurek, Karolina Pałka i Bartosz Gniadek. Nasi uczniowie pokonali wszystkie zespoły i zdobyli I miejsce wyprzedzając między innymi 5 drużyn ze szkoły średniej w Anagni we Włoszech.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, również na arenie międzynarodowej.

By | 2018-12-18T23:20:58+00:00 Grudzień 18th, 2018|Projekty zagraniczne, Sukcesy przedmiotowe|