Dnia 21 listopada 2018 r. odbyła się XXIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny. W matematycznej rozgrywce wzięło udział ponad 61 tysięcy uczestników, wśród których wyłoniono 346 laureatów. W województwie małopolskim do konkursu przystąpiło 151 szkół, w których udział wzięło 5807 uczniów.

W naszej szkole w konkursie wzięły udział 33 osoby. Znamy już wyniki.
Bardzo nam miło poinformować, że Zuzanna Ślusarczyk – uczennica klasy 6b zajęła 1 miejsce w województwie i jednocześnie 5 miejsce w kraju, otrzymując nagrodę główną – tygodniowy pobyt na Obozie Talentów 2019 w Serpelicach. Bardzo dobry wynik otrzymał Wojciech Rochowiak z klasy 6b, zajmując 61 miejsce w województwie oraz 588 w Polsce. Serdecznie gratulujemy sukcesu.

Dyplomy uznania za najlepsze wyniki w szkole otrzymali:

Kacper Kubin z klasy 2b
Piotr Banaszak z klasy 3a
Kaja Misiuda z klasy 4a
Sylwia Gwiżdż z klasy 5a
Amelia Poraj – Gruszczyńska z klasy 8b.

Pozostali uczniowie otrzymali dyplomy uczestnictwa.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie oraz gratulujemy uzyskanych wyników.