Rozdanie nagród laureatkom konkursu „Maluję Petersburg” 2018r.

W dniu 15.09.2018 r. w krakowskim magistracie, laureatki konkursu „Maluję Petersburg” Lidia i Nadia Łyczak brały udział w  uroczystym wręczeniu dyplomów i nagród od Pana Prezydenta Miasta Krakowa.

Podczas uroczystości dzieci, rodziców i nauczycieli  powitała Marzena Paszkot, Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny.  Za udział w konkursie, zainteresowanie tematyką rosyjską i przygotowanie pięknych obrazów dzieciom podziękował Konsul Generalny Rosji w Krakowie Aleksandr Minin.

Rozstrzygnięcie drugiego etapu międzynarodowego Konkursu odbędzie w dniach 29-30 listopada 2018 r., w czasie Międzynarodowego Kongresu „St. Petersburg i Świat Słowiański”. Jury wybierze po 3 zwycięskie prace w każdej kategorii wiekowej. 

Życzymy dalszych sukcesów!

Nauczyciel plastyki Agnieszka Jasińska

By | 2018-09-27T22:42:49+00:00 Wrzesień 27th, 2018|Konkursy, Sukcesy artystyczne|

About the Author: