W ramach obchodów rocznicy uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zawodach sportowych biało–czerwonych ( kl. 2-3 we czwartek 8 XI). W piątek 9 XI klasy 1-3 spotkały się na sali gimnastycznej, aby uczcić dzień 11 XI prezentując swoją wiedzę i umiejętności w różnego rodzaju łamigłówkach, zadaniach umysłowych. Oprócz tego każda z klas zaśpiewała pieśń patriotyczną lub zatańczyła jeden taniec polski. Rozstrzygnęliśmy konkurs recytatorski oraz plastyczny „Piękna nasza Polska cała”.

Klasy 4-8 uczestniczyły w apelu przygotowanym przez klasy 5 b i 5 c. Kolejnym ważnym punktem było bicie rekordu. O 11.11 wszyscy uczniowie szkoły wraz z nauczycielami, jak również Pani Dyrektor i Pani V-ce Dyrektor oraz pracownicy szkoły zaśpiewali 4 zwrotki hymnu „Mazurek Dąbrowskiego”. Na sam koniec pod kierunkiem Pani V-ce Dyrektor zatańczyliśmy poloneza.

Konkurs recytatorski klas I – III

Zawody sportowe klas II i III

Spotkanie klas I – III

Apel klas IV – VIII

Bicie rekordu – hymn, polonez