Szanowni Państwo, 

10 października 2019 roku o godz. 9:40 organizujemy marszobieg Erasmusa+. Jest to kolejne wydarzenie, w którym biorą udział jednocześnie wszystkie szkoły partnerskie zaangażowane w projekcie Una scuola Europea, per la formazione di un nuovo cittadino (Szkoła europejska kształtująca nowego obywatela). Włączamy się w obchody Europejskiego Dnia ERASMUS+ i wspieramy kampanię społeczną „Dni uczenia się dorosłych 2019”, czyli uczenia się przez całe życie – także poprzez sport.

Formuła marszobiegu: udział biorą drużyny i osoby indywidualne (pracownicy naszej szkoły). Drużyny, to wybrane klasy wraz z nauczycielami. Każdy uczestnik pokonuje jedno 450-metrowe okrążenie prowadzące przez Park Na Kozłówce wybierając dowolną formę aktywności: bieg, marsz lub Nordic Walking.

Mile widziana pomoc Rodziców w organizacji tego wydarzenia. Dokładnych informacji udziela p. Teresa Starzec w świetlicy.