20 grudnia w bożonarodzeniowy nastrój młodszych kolegów wprowadzili uczniowie klasy 1c, którzy pod opieką p. Justyny Zapiór przygotowali i zaprezentowali widowisko jasełkowe. Przy akompaniamencie najpiękniejszych polskich kolęd mali aktorzy opowiedzieli zebranym gościom tradycyjną historię Bożego Narodzenia. Na scenie oprócz świętej rodziny w można było zobaczyć m.in. pasterzy, trzech króli, gwiazdkę oraz zastępy aniołów czuwające przy żłóbku. Uroku widowisku dodawała piękna scenografia, kostiumy oraz zbudowana specjalnie przez pana konserwatora szopka. Na zakończenie do pierwszoklasistów dołączyli ich koledzy i koleżanki z klas I-III uczęszczający na kółko wokalne i wspólnie wykonali radosną pastorałkę.

Na zakończenie Pani dyrektor złożyła wszystkim zebranym gościom – uczniom, nauczycielom i rodzicom życzenia świąteczne, po czym uczniowie udali się do swoich klas na spotkania wigilijne.

Justyna Zapiór