Szanowni Państwo.

W dniach 23-28 marca 2020 roku będziemy gościć w naszej szkole uczniów ze szkół partnerskich uczestniczących w programie ERASMUS+ (Chorwacja, Francja, Hiszpania i Włochy).

Szukamy rodzin, które mogą przyjąć te dzieci do swoich domów na czas spotkania zapewniając noclegi, śniadania i kolacje. Dzieci będą jeść obiady w szkole i codziennie uczestniczyć w zajęciach szkolnych lub wycieczkach . Nie trzeba brać wtedy urlopu.

Jeśli zdecydujecie się Państwo zaprosić jedno lub więcej dzieci, prosimy złożyć u wychowawcy klasy pisemne deklaracje wraz z danymi kontaktowymi: telefon i adres mailowy oraz   ewentualnym wskazaniem, czy to ma być dziewczynka, czy chłopiec. Na deklaracje czekamy do 15 listopada, ponieważ chcemy przekazać  zagranicznym szkołom informację o ilości dzieci, które możemy przyjąć.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela p. Teresa Starzec, szkolny koordynator projektu.