W sobotę 3 lutego pojechaliśmy z Panem Ryszardem Butkiewiczem na Drużynowy Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP 62 w Krakowie. Turniej był rozgrywany w dwóch grupach: klasy 1-3 oraz klasy 4-7. W turnieju brały udział trzy – czteroosobowe zespoły naszej szkoły. W grupie młodszej szkołę reprezentowali:

– drużyna nr 1: Jakub Leski, Adrian Karłowicz, Rafał Oczkowicz, Kacper Kupin,

– drużyna nr 2: Łukasz Romański, Paweł Kosek, Karol  Żołnierczyk , Franciszek Cygan.

W grupie starszej startowali:

– Bartłomiej Cichoń, Marceli Trześniowski, Wojciech Rochowiak, Grzegorz Dziurzyński.

 Moja drużyna w grupie  klas 4-7, startowała  z 7 miejsca, jednak po wielu trudnych pojedynkach ze starszymi przeciwnikami, wywalczyliśmy 1 miejsce. Natomiast ja w klasyfikacji indywidualnych na drugiej szachownicy zająłem 1 miejsce z kompletem punktów ( 7 zwycięstw). W grupie klas 1-3 drużyna  nr 1 zajęła 3 miejsce, natomiast drużyna nr 2 dzielnie walczyła i zajęła miejsce 13 na 26 szkół.

 Wszyscy wróciliśmy zadowoleni z kolejnymi dwoma pucharami i dyplomami  dla naszej szkoły.

Marceli Trześniowski klasa 4b